شقق فندقية مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

94 عقارات أخرى
  • 11

    شقق فندقية

    ١٧٬٢٣٢٬٣١٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في فوكا بايباعلي عائد استثماري

    Conquer Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٦٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٨٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في أدريس بيتش مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية سي فيو للبيع في فيدا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقق فندقية

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين للبيع بأقل سعر في السوق - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٨٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Address مراسي بإطلالة جولف

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٩٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع في Address Beach مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Address Beach Residences

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه للبيع في سيلفر ساندز اعلي عائد استثماري

    Conquer Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٠٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر في الماركت شقه فندقيه سي فيو لقطههه

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فندقيه ارضي بجاردن سي فيو_ في فوكا باي

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | لوفت فندقي مفروش بالكامل عالاجون استلام 26

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩١ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فندقيه ارضي بجاردن سي فيو_ في فوكا باي

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع 188 متر بأقل سعر في السوق - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي أرضي (( فيو بحر و لاجون )) - فوكا باي

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بسعر لقطه في فوكا باي راس الحكمه

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في فوكا باي بسعر أقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقق فندقية

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية ف فندق أدريس جولف مراسي134م غرفه دور2

    Dk REAL ESTATE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٣٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بالفرش والاجهزه عالمفتاح في فوكا

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه موقع متميز مش متكرر في فوكا باي للبيع

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع