شقق فندقية مفروشة للبيع في الساحل الشمالي

94 عقارات أخرى
  • 16

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شقه فندقيه 2نوم فيو حمام سباحه

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقق فندقية

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندفي اول صف علي البحر ريسيل موقع متميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٩٣٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    serviced studio The Address Marassi By Emaar Misr

    Maskan Consultancy logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ريسيل بأقل سعر فيو بحر متشطبة بالفرش

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية على المارينا و حمام السباحة في فيدا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٤٥٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ١٧٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية على البحر و حمام السباحة للبيع في فيدا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة فيدا والمارينا بأفخم سويت في مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في فندق فيدا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ريسيل للبيع في فوكا باي_ فيو بحر و بسين

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية و مفروشة مباشرة علي المارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٧٩٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع بإطلالة بحرية في Fouka Bay

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بإطلالة بحرية – مفروشة بالكامل

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Fouka Bay – مفروشة بالكامل

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع مفروشه بالكامل و استلام فورى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية لقطة متشطبة بالفرش فيو حمام سباحه وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي غرفتين للبيع فوكا باي بسعر 10,800,000

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع مفروشه بالكامل تطل على البحر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بالكامل مع مكيفات وإطلالة بحرية

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه فاخرة جداً في فندق العلمين مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشرة على اللاجون للبيع في سيشل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة فاخرة

    Spade consultancy logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٧١٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة تري البحر مباشرة للبيع في مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بحديقه مفروشه بالكامل صف اول علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو علي البحر للبيع في فوكا باي.

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في فيدا مراسي على المارينا للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٩٥٬٥٤٧ جنيه/متر مربع