شاليهات مفروشة للبيع في ستيلا مارينا

8 عقارات أخرى
  • 24

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصة لا تعوض تسليم فورى فى قلب الساحل

    Boundless For Real Estate logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – ستيلا مارينا | 130متر استلام فوري

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – ستيلا مارينا، الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر في ستيلا متشطب سوبر لوكس بالفرش

    Boundless For Real Estate logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شاليه أرضي فاخر مع حديقة خاصة في ستيلا ما

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل يطل علي حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في ستيلا مارينا

    Dark Real estate logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ستيلا مارينا امام مدينة العلمين

    عقار مارينا logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع