بيوت و فلل للبيع في منتجعات الساحل الشمالي

13 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 450م بجوار مارينا الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٩٩٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا للبيع 1200م بالساحل الشمالي قرية هايدى

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    7

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن فى الساحل اطلالة مميزة-ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 370م الساحل الشمالي - قرية مصر الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٥٤٩٬٤٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع 280 م الساحل الشمالي - Q Bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • سكالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,منتجعات الساحل الشمالي,سكالا ماونتن فيو راس الحكمة

    1 - 4 غرفة

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٥٤٩٬٤٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع 280 م الساحل الشمالي - Q Bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (البوسيت) 727 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٧٢٧ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند آلون للبيع (البنوك السياحية) 400 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 280م² على الشاطئ –Q Bay الساحل الشمالي

    AQAR One For Realestate logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع (هاسيندا باي - سيدي عبد الرحمن)

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع (جفيرا - راس الحكمة ) 164 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الوان للبيع (فوكا باي - راس الحكمة) 190

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس دوبلكس للبيع - الساحل الشمالي

    New Home for Realestate logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع