بيوت و فلل للبيع في مدينة العلمين الجديدة

127 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيلاه باكبر مساحه mazzarin island

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٧٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٥٢٩٬٣٩٥ جنيه

    فرصه فيلا بسعر مميز ومساحه كبيره ف Mazarine

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيرة للبيع كاملة التشطيب مازارين نيو العلمين

    Gold Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٢٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري بمقدم 265الف فقط

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠١ متر مربع

    ٩١٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع (Q Bay - العلمين الجديده) 210م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • مزارين العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,مازيرين

    4 - 7 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام - في نيو عالمين

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا كورنر متشطبه - لاجون فيو بانوراما

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٦٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مساحه كبيره باطلاله علي البحيره

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٥٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل مقدم بفيو علي اللاجون والابراج ف Ria

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧١٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٨١٣٬٧٩١ جنيه

    فيلا 300م ريسيل بأقل سعر بمزارين ريا بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • ليفير العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,ليفير العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ف مزارين العلمين صف اول عاللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٩٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Twin House للبيع 182م - العلمين بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة فيلا علي البحر فيو خورافي ع الابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠١ متر مربع

    ٤٥٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٢٠٧٬٩٦٩ جنيه

    فيلا فوري متشطبه بفيو خيالي علي lagoon والابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مزارين مدينة العالمين متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بإطلالة مزدوجة على البحيرة في مازارين

    Do estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٨١ متر مربع

    ١٠٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مزارين مدينة العالمين متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥١٣ متر مربع

    ١٢٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٬٢١٥٬٤٢١ جنيه

    تاون هاوس 295م ريسيل بأقل سعر بمزارين في العلمين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥١٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 504 متر صف اول علي البحر في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٦٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلا ريسيل 580م ع اللاجون بمزارين العلمين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٨١٩٬٢٩٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه 300م مميزة بفيو راقي في مزارين ريا

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة 672م علي اللاجون بمزارين ايلاند

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٦٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 414م علي اللاجون وبلوكيشن مميز بمزارين ايلاند

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7

    ٤١٤ متر مربع

    ٩٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 676م علي اللاجون وبلوكيشن مميز بمزارين ايلاند

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7

    ٦٧٦ متر مربع

    ١٢٥٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 513م لقطة وبأقل سعر في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥١٣ متر مربع

    ٩٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع