بيوت و فلل للبيع في سول الساحل الشمال, صفحة 3

178 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت شاطئي | سول هايتس | 4 غرف نوم | فيلا زاوية

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٦٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرة على اللاجون مع شاطئ خاص في سول

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٨ متر مربع

    ١١٦٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة بإطلالة على اللاجون، خطوات من الشاطئ.

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٢٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة على اللاجون، قريبة من الشاطئ

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني من البحر بسعر أقل من السوق 200 مليون

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع صف ثالث على البحر في سول إعمار

    Aspire Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٦٨٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في سول إعمار الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٣٠٤٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٦٣٤٬٦٦٤ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سول إنفينيتي من إعمار

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٩٩ متر مربع

    ١٢١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سول لاجونز من إعمار

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬١٠٧٬٦١٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سول إنفينيتي من إعمار

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٩٩ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سول بريز

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٤١ متر مربع

    ١٥٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سول لاجونز من إعمار

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٦١ متر مربع

    ٢٢١٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سول لاجونز من إعمار

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٤ متر مربع

    ١٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٬٠٩٤٬١٧٣ جنيه

    ستاندالون فيلا في سول اعمار موقع و سعر مميزين

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ٢١٨٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى سول دايركت على لاجوون

    Conquer Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤٨٨ متر مربع

    ١٥٠٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٦٬٠٧٦٬٦٢٧ جنيه

    ستاندالون للبيع صف رابع بحر في سول - إعمار

    Aspire Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠١ متر مربع

    ٢٤٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 375 متر صف تاني لاجون مميزة جدا

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بإطلاله بانوراميه على البحر استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٣٢٩ متر مربع

    ١٣٨٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بمقدم مميز وعلي فيو خطير

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بموقع مميز قريب من الشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٣٢٩ متر مربع

    ١٣٨٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٤٨٢٬٨٨٨ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر بدون اوفر واقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٣٩ متر مربع

    ٢٣٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٦٬٩٦٨٬١٥٠ جنيه

    فيلا للبيع في سول فيو لاجون دايركت بحري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤١ متر مربع

    ١٩٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اوجامى من سوديك صف الأول من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٤٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع