بيوت و فلل للبيع في العلمين, صفحة 9

571 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 504م علي اللاجون بأكبر مساحة في مزارين ايلاند

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٥٠٤ متر مربع

    ٨١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 415م بلوكيشن مميز وأفضل سعر في مزارين ايلاند

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٤١٥ متر مربع

    ٨١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 672م علي اللاجون بلوكيشن مميز بمزارين ايلاند

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٦٧٢ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 364م علي اللاجون بلوكيشن مميز بمزارين ايلاند

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 414م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في مزارين ايلاند

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٤١٤ متر مربع

    ٧٥٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 675م علي اللاجون و اكبر مساحة بمزارين ايلاند

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٦٧٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فاخرة 678م موقع بحري وسعر لقطة في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٦٧٨ متر مربع

    ١١٧٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٥ الساحل الشمالى اول صف بحيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى مارينا صف ثاني للبحر مفروشة استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – مارينا 5 فرصة مميزة لامتلاك فيلا بحرى

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٥ اول صف بحيرة صخرية حمام سباحة

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP مارينا 5 ع لسان الوزراء استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متسلمه متشطبه صف اول علي بحيرة في مارينا ٥

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمباشرة على البحر في مزارين

    Experts Home logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بورتو مارينا – فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول بحر | لوكيشن مميز |خصوصية عالية

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحر للبيع في مارينا 5 – لسان الوزراء

مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الفخامة فيلا بمرسى وحمام سباحة وإطلالة بحر

    متصدر

مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم1,400,000 فيلا متشطبه+Private Pool شايفه البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلا ريسيل 580م بفيو مميز وسعر لقطة بمزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٨٠ متر مربع

    ٢١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع Marina 5

    Maskan Consultancy logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة لامتلاك فيلا ستاند ألون كورنر

    New Avenue Real Estate logo image

    شتاء العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٤ متر مربع

    ٩٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري علي بحيرة لسان الوزراء مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع مارينا 6 الساحل الشمالي

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 5 أول صف على البحيرة الصخرية

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع