بيوت و فلل للبيع في فيلار

2 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا 1017 متر لوكيشن مميز جدا للبيع في فيلار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ١٬٠١٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بحمام سباحه - استلام فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٨١١ متر مربع

    ٨٩٬٣٩٥ جنيه/متر مربع