بيوت و فلل للبيع في مازيرين, صفحة 4

107 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله كامله علي اللاجون باقل سعر

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا في مزارين القديمه مساحه كبيره بسعر قليل

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٥٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع(مزارين-العلمين الجديدة) 364م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على اللاجون استلام 2026 تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٣٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر فيلا باقل سعر في مزارين ايلند-العلمين

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٩٧٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٩٬٢٢١٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا كورنر بالعلمين بأقل أوفر و أقساط 12 سنة

    Value For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره وسعر قليل بفيو علي اللاجون مباشره

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بفيو علي اللاجون والابراج في Mazarine

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٦٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي حمام سباحة استلام خلال 2026

    Remax Professional. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٥٢٩٬٣٩٥ جنيه

    فرصه فيلا بسعر مميز ومساحه كبيره ف Mazarine

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (مزارين ايلاند - العلمين)

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (العلمين - مزارين) 459 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع (مزارين سيتي ايدج) 605 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬١٦١٬٤٥٢ جنيه

    ارخص سعرلفيلا بجزر المزارين مدينة العلمين الجديدة

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (مزارين - العلمين) 434 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٣٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (مزارين - العلمين) 503 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٥٠٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬١٩٣٬٨٥٢ جنيه

    فيلا صف اول باقل سعر في مزارين ريا

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي اللاجون مباشرة في مازارين العلمين

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    6

    ٥٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالعلمين الجديدة فيو لاجون بسعر مميز 415 متر

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤١٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بالعلمين الجديدة مباشرة علي اللاجوون

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٦٧٢ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (مزارين - العلمين) 672 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٦٧٢ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله كامله علي اللاجون

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بالعلمين الجديدة بأفضل سعر

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٦٧٢ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه جاهزه للاستلام في مازارين العلمين

    Steps Property logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٧٬٨٦٧٬٨٥٢ جنيه

    بأقل من سعر السوق ب ١٢ مليون جنيه-فيو مميز

    Remax Professional. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٨٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع