بيوت و فلل للبيع في مارينا 6

37 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا SEA VIEW بأميز لوكيشن بالعلمين بأقساط علي12س

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 6 – نموذج "الجوهرة"

    Property Network logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٨٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا أول صف بحيرة بخصوصية عالية في مارينا 6

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون - فيو يطل علي البحر - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على بحيرة ساندي لاجون للبيع - مارينا 6

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٬٩٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب في مارينا 6 - 6 غرف نوم

    Do estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٦ اول صف بحيرة رمليه حمام سباحة

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة على بحيرة صخرية في الساحل .

    Remax 360 logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٠٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة بمارينا 6 موقع رائع

    Dark Real estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع مارينا 6 الساحل الشمالي

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فى مارينا ٦ اول صف بحيرة رملية - جوهره

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | موقع مميز | فرصة مميزة للاستثمار

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع تاني صف رملي مارينا 6 الساحل الشمالي

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اول صف بحيرة – مارينا 6 الساحل الشمالي

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٢٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة اول صف بحيرة صخرية بمارينا 5

    La Marina logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا/للبيع/مفروشة/حمام سباحة/مارينا ٦

    Home Destination logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة صخرية في مارينا ٦ فيو واسع مفتوح

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ناصية في جزيرة ٦ مارينا ٦ اول صف بحيرة صخرية

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة رملية في مارينا ٦ فيو بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 6 فيلا لقطة على البحيرة الرملية

    عقار مارينا logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فخمة – مارينا 6 | نموذج جوهرة معدل

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره اول صف بحيره بحمام سباحه فى مارينا ٦

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤١٠ متر مربع

    ١٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - مارينا 6 نموذج ياقوتة - موقع استثنائي

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة – مارينا 6 | شاطيء رملي خاص

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارينا 6 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

2