بيوت و فلل للبيع في لونج بيتش

1 عقار
  • 29

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى لونج بيتش - ثالث صف على البحر

    I-Property logo image

    لونج بيتش, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع