بيوت و فلل للبيع في ستيلا هايتس, صفحة 2

60 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أقل من السوق سي فيو متشطبة بالكامل

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250 متر في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250 متر في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس الساحل الشمالي اقل سعر فيلا لسرعه ٢٥٠م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فرصة مميزة للي بيدور علي فيلا

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بافرصة مميزة للي بيدور علي فيلا

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فرصة مميزة للي بيدور علي فيلا

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في ستيلا هايتس- متشطبه بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا دور ين بحديقه خاصه استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع