عقارات للبيع في مينا 1

يبدو أن كل المنازل في مينا 1, مركز الحمام, مينا مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بنتهاوس 250م دو اول بروف استلام فوري

    S signature logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في قلب مازارين في العلمين تشطيب كامل بالفرش

    The Way logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز 10%مقدم و اقساط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ف زهره سيدي عبد الرحمن 89م 2غ متشطب لاندسكي

    Dk REAL ESTATE logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦١٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا -مارينا العلمين اول صف بحيرة وتاني بحر

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز علي الابراج استلم شقتك متشطبة جاهزة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس تشطيب مميز بأميز موقع بوول فيو

    Square real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله صف اول بحر للبيع قريه امواج مساحه الار

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا ع البحر دايركت باقل سعر بمراسي باي.

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي بجاردن في هاسيندا باي – الساحل ال

    Smart-Homes Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع