عقارات للبيع في Bungalows North Coast, صفحة 3

20 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في Bungalows North Coast, مركز الحمام, بانجلوز مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 234م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (ديموند بيتش) 650 م

    RE/MAX Avalon logo image

    دياموند بيتش, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ١٨٠ متر للبيع قريه أمواج الساحل الشمالي سيد

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 115م الساحل الشمالي - Q Bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل114م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فاخر للبيع يشمل الفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (أبراج العلمين) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري مفروش بالكامل بوول فيو

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 150م روف 70م دور رابع فيو بحر استلام قريب

    Aqar Misr logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع