عقارات للبيع في Bungalows North Coast, صفحة 2

20 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في Bungalows North Coast, مركز الحمام, بانجلوز مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو مفتوح على المارينا في فيدا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 135م مع روف تشطيب بالفرش و الأجهزة

    Aqar Misr logo image

    نيس 3, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا مراسي – الساحل الشمالي 74 م

    KRE investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٨٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 349م صف اول بحر وسعر لقطة في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مطل على اللاجون في بلايا غزالة باي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميزاقل سعر فيلا 5 غرف في بلايا لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ومفروش للبيع باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في سي شيل سيدي عبد الرحمن

    Dk REAL ESTATE logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٤٩ متر مربع

    ١٠٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 11 سنة استلام فوري فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧١٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه بالكامل بحمام سباحه خاص-كابينه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع