عقارات للبيع في مدينة العلمين الجديدة

1,549 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة مباشرة على اللاجون 116م بمقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (مازارين - العلمين الجديده) 242م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العلمين استلام فوري

    متصدر

    COB logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238م متشطبة في قرية مزارين العلمين بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في عالمين امام البحر متشطب

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه امام ابراج العلمين متشطب

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العلمين استلام فوري و متشطب بالكامل

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    قطعة أرض

    ٥٬٩٨٩٬٤٠٠ جنيه

    ارض لقطة 650م للبيع بأقل سعر على محور C4B بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    ٦٥٠ متر مربع

    ٩٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 156م مميزة بفيو راقي مازارين الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل تشطيب كامل

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 10

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع (Q Bay - العلمين الجديده) 210م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام - في نيو عالمين

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا كورنر متشطبه - لاجون فيو بانوراما

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٦٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 145م العلمين الجديدة - مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مساحه كبيره باطلاله علي البحيره

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا جيت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-وحده 171متر-فيو بحر ولاجون-مكان بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده علي البحر مباشره وباكيه بالجراج في The Gate

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بأطلاله رائعه ودور عالي بسعر 85 للمتر-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٥٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل مقدم بفيو علي اللاجون والابراج ف Ria

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧١٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالفرش اول صف علي البحر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مزارين العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,مازيرين

    4 - 7 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5%شاليه بوول فيو بالتقسيط ع12

    Square Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة مُشطب بالكامل في سيتي إيدج تاورز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بموقع مميز إستلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٨١٣٬٧٩١ جنيه

    فيلا 300م ريسيل بأقل سعر بمزارين ريا بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٣٥٬٥٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    1 - 4 غرفة