عقارات للبيع في ماونتن فيو دبلوماسيين

7 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل يطل على البحر تشطيب مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 158م + روف 100م | 2 غرف | ماونتن فيو ديبلو

    Aqar Dayem logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ف ماونتن فيوالساحل الشمالى يرى البحر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ف ماونتن فيوالساحل الشمالى يرى البحر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ف ماونتن فيوالساحل الشمالى يرى البحر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس روف ماونتن فيو الدبلوماسيين 158 م + 100 م

    The Broker EG logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ڤيلا مستقلة ماونتن ڤيو راس الحكمة - دبلو

    Remax Today logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع