عقارات للبيع في هاسييندا باي

735 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاند الون في هاسيندا باي استلام فوري

    ICONIC logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في هاسيندا باي

    Beltone logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شالية روف صف أول جولف لقطة متشطب بالتكيفات

    Gate real estate marketing logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصور الساحل | فيلا فاخرة على لاجون في هاسيندا باي

    Aqarpedia For Resale logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري للبيع في هاسيندا باي – قريب من النادي

    Wdeals for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • جولف فيوز هاسيندا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسييندا باي

    2 - 3 غرفة

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف 420 متر تشطيب كامل ٥ غرف هاسيندا

    Edge Real Estates logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤١٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سنيور في هاسيندا باي مفروش بالكامل سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل وجاهز للسكن مع رووف واسع

    The Polygon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤١ متر مربع

    ٣٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي جونيور للبيع | هاسيندا باي

    Flag square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في هاسيندا باي فيو جولف ولاجون

    Elegant Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر سنيور شاليه في هسيندا باي\ U.C: SA01054

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول جولف والبحيرة للبيع في هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 142 م للبيع - فيو على الجولف في هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في هاسيندا باي

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٨٩٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استاند الون صف اول علي اللاجون ف هاسيندا

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري صف تاني من البحر فيو لاجون ف هاسيندا باي

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة مميزة 1400 متر فيو اللاجون فيلا فاخرة

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه روف لقطه متشطب وبالتكيفات صف أول جولف

    Gate real estate marketing logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا اول صف جولف بسعر لقطة - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالفرش 503 متر في هاسينداباي اوبن ڤيو

    Rokn Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٣ متر مربع

    ٥٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في موقع متميز في هاسيندا حينيش اقل سعر تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في هاسيندا باي سيدى عبدالرحمن الساحل

    Premium Real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل استلام فوري في الساحل الشمالي

    Crown Stone Realty logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بحمام سباحة في هاسيندا باي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بالفرش بحديقه 500متر للبيع

    Global Hills logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع