عقارات للبيع في مراسي, صفحة 9

1,889 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باقل من سعر السوق بحري في ليا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بفيو مفتوح بحري في فيردي مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحري بالفرش في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو للبيع في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مفتوح و بحري 100% في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة في كاتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون ، بحري للبيع في مارينا فيوز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على اللاجون بموقع مميز جدا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بروف موقع مميز فيو مفتوح في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري على حمام السباحة في ريفا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ثاني صف على البحر بحري 100% في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٩٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في موقع متميز في فيو على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي متشطب بالكامل موقع متميز بحري 100%

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي على حمام السباحة مباشرة باقل سعر

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه | على المارينا و اللاجون | في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٢١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة بحري في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على اللاجون للبيع في فيردي مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا مراسي موقع مميز فيو القنال بحري

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بلانكا مراسي للبيع بحري

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيو بانورما للبحر تصميم مختلف عدد محدود

    Apart Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٨٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في مراسي تشطيب كامل فيو علي جنينه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع علي البحر باقل مقدم و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي يطل على اللاجون استلام فورى في مراسي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في مارينا مراسي بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٦٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري يطل على اللاجون استلام فورى في مراسي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع