عقارات للبيع في مراسي, صفحة 13

1,888 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل - حديقه خاصه - سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز فيو مفتوح في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في مارينا مراسي يرى حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٩١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر على حمام السباحة في ليا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي على اللاجون مباشرة موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في مراسي يرى جزء من اللاجون بحري بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ١٧١٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بلانكا مراسي بحري على اللاجون مباشرة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقق فندقية

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي للبيع في مراسي أدرس بيتش هوتيل

    Capital Lords Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي يطل على مسبحين، بحري، 100%

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٩٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علي حمام السباحة - مارينا 2 - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في مراسي للبيع استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على المارينا مباشرة بحري في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي فرونت موقع مميز أمامي وإطلالة

    Capital Lords Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه خطوات للشاطئ في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز فيو مفتوح بحري بالفرش في كاتانيا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري 100% متشطب بالكامل للبيع في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على حمام السباحة للبيع في ريفا فيوز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح بحري في كاتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مباشر علي المارينا بأطلالة البحر مفروش

    Apart Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي مفروش بالكامل في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشاليه بإطلالة مباشرة على القناة في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٨٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٨٦٤٬٤٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة على البحيرة + شاطئ إنفينيتي مرتفع

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٢٣١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بإطلالة مباشرة في مراسي مارينا 1

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر مباشرة بحري 100% في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع