عقارات للبيع في زويا, صفحة 3

61 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات في غزالة باي سيدي عبدالرحمن

    Property Hills Star logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق الفرصة دى فى زويا أرخص من سعر السوق و الشركة

    Remax 360 logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب+التكييفات بجاردن231م استلام سنه عالبحر

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٥٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زويا لاند مارك

    Flip logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٤٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةمتشطب بالتكيفات للبيع في زويا بجوار غزاله باي

    Property  Hills. logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٧٩٬٢٩١ جنيه

    شاليه جاهز للسكن بإطلالة على البحيرة تسليم 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٧٥٧٬٤١٨ جنيه

    شاليه أرضي في الساحل الشمالي للتسليم في ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه زويا غزاله باي مطلوب كاش 4,950,000 وفي تقسيط

    Property Hills  One logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قريه غزاله باي بالتقسيط ع 6 سنين

    Property Hills  One logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٢٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي اللاجون في زويا منLMD- بالتقسيط '

    ERE Investments logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام قريب شاليه متشطب فى زويا بجانب هاسيندا ريد

    Property  Hills. logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع