عقارات للبيع في سيدي حنيش, صفحة 24

244 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في سيدي حنيش مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع (مايوركا) 600 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مايوركا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 60 متر أرضي للبيع في بورتو جولف الساحل

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬٨٠٢٬٠٠٠ جنيه

    مميز في بورتو جولف مارينا

    AQAR One For Realestate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مارينا 8

    Inspire Homes logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٧١٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الصيف داخل بورتو جولف

    AQAR One For Realestate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    قصر

    ٧٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فالنسيا - مراسي صف أول وفيو بانوراما للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٥٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا دوبلكس للبيع – بحري

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٣٠٬٨٤٧ جنيه

    90م في بورتو جولف مارينا–استثمار مضمون فورى-تشطيب

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي باقل مقدم 20%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – بحري، ڤيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٠٣ متر مربع

    ٨٠٬١٤٨ جنيه/متر مربع