عقارات للبيع في سيدي حنيش, صفحة 15

244 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في سيدي حنيش مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع - قرية سلاح المهندسين

    New Home for Realestate logo image

    ريف الساحل الشمالي, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ( Shores ) بأطول فترة سداد و أقل مقدم

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي بمقدم 180الف

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاني صف بحيره تشطيب مميز مارينا 5 مساحه 1100م

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف - الساحل) 60 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع (مسايا - سيدي عبد الرحمن) 191 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع (أمواج - سيدي عبد الرحمن) 125 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٧٠٬٨٠٠ جنيه

    ابدأ بمقدم 5% وامتلك شاليهك متشطب في Q North

    Horizen For Real Estate logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٧٣٬٤٤٠ جنيه

    ادفع 10% مقدم وامتلك شاليه 90م بخصم 4% - port golf

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاستاند الون للبيع (قرطاج - الساحل) 208 م

    RE/MAX Avalon logo image

    قرطاج, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع