عقارات للبيع في سيدي حنيش, صفحة 14

243 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في سيدي حنيش مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي بالقرب من كارفور

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق، الصف الأول من لاجون استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٤١٤٬٢٧٩ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف) 80 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمقدم10%وتقسيط يصل الي 6سنين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قلب للساحل الشمالي بيطل علي جاردين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    كوست هايتس, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (سيا لاجون-بورتو جولف) 68م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري- فيو مفتوح على اللاجون

    Remax Professional. logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م + 87م جاردن مقدم 5% فقط في قلب الساحل

    Inspire Homes logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لإعادة البيع 80م ( Porto Golf ) العلمين

    Inspire Homes logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (بلومار - سيدي عبدالرحمن)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع