عقارات للبيع في سيدي حنيش, صفحة 11

244 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في سيدي حنيش مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز شاليه تشطيب كامل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٦٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 234م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 225م+150م جاردن متشطب بأقل من سعره ب2مليون

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٠٨٬٤٥٠ جنيه

    شاليه للبيع بماونتن فيو راس الحكمة الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    في ( Glee ) المكان اللي يليق بيك

    Inspire Homes logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في D-Bay | من تطوير مصر

    Selection Code logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين علي البحيرة فى سيدي عبد الرحمن استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في مراسي يرى جزء من اللاجون بحري بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ١٧١٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين جاهزة للاستلام بإطلالة على اللاجون موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٦٠١ متر مربع

    ٨٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع