عقارات للبيع في مارينا 5

496 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥١٠٬٨٢٩ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل بفيو 360° للبحر في مارينا 5 .

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على اللاجون و جانبى بحر تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي فيلا - استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر متشطب بالفرش والاجهزه والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(145م)بأجمد فيو كاشف البحر بالكامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مارينا 5 ذا ايلاند على البحر مباشرة

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Town House للبيع (263م + 85م جاردن) مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري صف اول علي البحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح على البحيرة الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي جاهز متشطب و مفروش بالاجهزه علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه53م للبيع بالتقسيط في ذا آيلاند مارينا5

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام 2026 ڤيو على الجاردن

    Property Group logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية علوي بحري بحديقة كامل التشطيب ,فيو مفتوح

    متصدر

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95م للبيع فى مارينا 5 بالتقسيط على 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 66 م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 36م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٢٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٣٤٣٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 36م للبيع بالتقسيط ذا آيلاند مارينا 5

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    2

    ٣٦ متر مربع

    ٥٦٥٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل علي مرسي اليخوت في مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية على البحر في Marina بشاطئ خاص تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٢١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب علي لسان الوزراء مارينا 5 الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800.00 بالقرب من مرسى اليخوت بفيو مميز قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول متشطيه بالفرش+الاجهزه+المطبخ+التكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز ومفروش بالكامل فى مارينا 5 الساحل

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب فندقي استلام فوري على البحر مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع