عقارات للبيع في لافيستا كاسكادا, صفحة 3

109 عقارات أخرى
  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب جاهزة للسكن من لافيستا بجانب مراسي

    Inn Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ١١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب جاهزة للسكن من لافيستا بجانب مراسي

    Inn Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة في لا فيستا كاسكادا

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بول في لافيستا كاسكادا استلام فوري

    Property  Hills. logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري برووف بـ 22مليون كاش او 9 مليون مقدم

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي فيو علي البحر اقساط

    property hills Elite logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بروف متشطب جاهز للسكن للبيع في لافيستا

    Property  Hills. logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب جاهزة للسكن من لافيستا بجانب مراسي

    Inn Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية برووف للبيع استلام فوري بمقدم 5مليون لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو بحر ف لافيستا كاسكادا جوار مراسي

    Property  Hills. logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر على البحر في الساحل الشمال استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بروف استلام فوري ومتشطب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر شالية متشطب و مفروش استلام شهور

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 300م لافيستا كاسكادا

    Tasweeq For Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل توأم في الصف الثاني من إطلالة على البحر،مفروش

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٨٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالاجهزة+الـAC صف اول بحر-جاهز للمعاين

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري علي اللاجون للبيع

    Property Hills Star logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم شاليه بالتقسيط على اطول فترة

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم توين هاوس اقساط اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم توين هاوس اقساط اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شاليه 5%مقدم و اقساط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5%مقدم بينتهاوس بأميز موقع لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% شاليه بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة 5% مقدم شاليه بالتقسيط على اطول فترة

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع