عقارات للبيع في لاجون

107 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط حتي 2036 شاليه VIP باطلاله ساحره من جميع الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 100م | لاجون العلمين | تقسيط 10 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن بفيو لاجون باقل سعر بالعلمين بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • لاجون العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٠٥٬٧٩٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,لاجون
  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل في العلمين بمقدم 185K

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك على البحر مباشرة في لاجون العلمين بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه فى العالمين مقدم 200 الف و قسط حتى 10س

    Evergreen Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه بفيو لاجون وبأقل سعر بالعلمين بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر بتشطيب كامل بأقل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 370 الف و قسط ع 10 س شاليه متشطب ف العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 470 الف و قسط ع 10 س شاليه متشطب ف العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه 140م للبيع بأقل مقدم في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه 140م للبيع بأقل مقدم في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العالمين بمقدم 185 الف واطول فترة تقسيط

    Evergreen Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر بشكل كامل لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه + روف علي اللاجون للبيع في مرسى باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم | علي البحر مباشرة شالية في سيدي حنيش

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شاليه علي البحر للبيع بأقل مقدم %5

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين علي البحر مباشرة | مدن رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمقدم 5% بتشطيب high en

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه فى العالمين مقدم 185 الف و قسط حتى 10س

    Evergreen Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر مباشرة شالية في سيدي حنيش بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع