عقارات للبيع في داون تاون مارينا

18 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في داون تاون مارينا شاليه بحري بموقع مميز

    Dark Real estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الداون تاون \ كود الوحده : SA01083

    Dk REAL ESTATE logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون - العلمين) 166 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي صف اول ع البحر بشاطئ خاص بمقدم20% فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العلمين (الداون تاون) 157 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن فورى بجاردن صف اول على البحر.

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٦٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في داون تاون مارينا – فرصة مميزة شاليه

    Dark Real estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٦٨٬٩٧٦ جنيه

    شقة للبيع (الداون تاون - العلمين) 157 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٥٧٬٩٧٦ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون - العلمين الجديدة) 166 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في داون تاون مارينا شاليه مميز بفيو مفتوح

    Dark Real estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٦٢٥٬٢٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس تسهيلات في السداد فيو مفتوح

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (داون تاون) 166 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (داون تاون) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في داون تاون مارينا شاليه لقطة بمساحة 97م

    Dark Real estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك دلوقتي تستثمر أو تسكن في أميز مواقع

    AQAR One For Realestate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة تسهيلات في السداد حتي 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العلمين (الدوان تاون) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (العلمين - الداون تاون)

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع