عقارات للبيع في بورتو مارينا

61 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس شاليه للبيع في قرية بورتو مارينا 3

    RE/MAX Avalon logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يرى البحر, بورتو مارينا الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بورتو مارينا كود الوحده : SA01079

    Dk REAL ESTATE logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يرى البحر وحمام السباحة - بورتو مارينا

    Wdeals for real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يرى البحر بورتو مارينا, الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش -استلام فوري - اطلالة حمام سباحة

    Emtdad Real Estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع استلام فوري اطلالة علي البحر

    Master Key logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٦٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بورتو مارينا – فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالأجهزة على البحر - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع -استلام فوري -اطلالة على بول

    Emtdad Real Estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف للبيع سي فيو - بورتو مارينا

    Aspire Properties logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو مارينا) 80 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو مارينا) 80 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 150م الساحل الشمالي - بورتو مارينا

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Resale للبيع 132م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو مارينا) 80 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Porto Marina – الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يري البحر و حمام السباحة, بورتو مارينا

    Wdeals for real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٩١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٢٠٬٠١٦ جنيه

    شاليه للبيع 68م بورتو جولف - Sia Lagoon

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بورتو مارينا شاليه مميز خلفي المساحة 90م

    Dark Real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بورتو مارينا – شاليه مميز بإطلالة بحرية

    Dark Real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بالعفش والتكييفات - بورتو مارينا تور2

    BABEL Real Estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع في Porto Marina – شاليه 3 غرف

    Dark Real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع