عقارات للبيع في أمواج

1,034 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري متشطب بالفرش و بأقل سعر

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن مع حديقة خاصة في أمواج

    Redefine logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل سعر متشطب للبيع في أمواج فوري

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر فيو بحر للبيع – جاهز بالفرش

    Beltone logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس – موقع مميز صف أول بفيو مباشر على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • أمواج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,أمواج

    2 - 4 غرفة

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة – موقع مميز بفيو مباشر على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مفروش للبيع في أمواج الساحل الشمالي

    TREX logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة حمام سباحة في أمواج – الساحل

    Wdeals for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل للبيع في امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل في موقع متميز خلف الأكوا بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة مفروش بالكامل يطل علي حمام السباحة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بحديقة متشطب يطل علي البحر في أمواج

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل يطل على البحيره و حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع علي البحر باقل مقدم و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش مجهز بالكامل فيو حمام سباحة مباشرة

    Remax Professional. logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٣٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع متشطب بالكامل بحري في امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع امواج الساحل الشمالي ٣ غرف نوم دور ثان

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في قريه امواج- شامل العفش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه غرفتين فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه غرفتين فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطه مفروش و مكيف في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع قريه امواچ سيدي غرفتين بالفرش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في امواج بنت هاوس في امواج الساحل فرش فندقي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع