شقق للبيع في قسم الضبعة, صفحة 2

44 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتقسيط على 10 سنوات في دوز الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٧٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 40% شقه علي البحر من كل الغرف مع اكام الراجحى

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٩١٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تطل على اللاجون - بحري - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 40% شقه علي البحر من كل الغرف مع اكام الراجحى

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٩٦٠٬٧٧٠ جنيه

    شاليه مارينا غرفة ساوث ميد|٧٧م²|إطلالة على مارينا

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٣٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • كورال هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,كورال هيلز

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٩٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بأقل مقدم فى هايسندا واترز

    Platinum Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٥١٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٩٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية غرفتين فى هايسندا واترز مقدم 2.5%

    Platinum Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٨٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٥٣٬١٢٥ جنيه

    استوديو بالدور السادس يطل على الجولف والبحر

    The Polygon logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٧٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك خلال سنتين مع خصم كاش 20%

    The Icon Real Estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٩٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بمقدم 50% وأقساط مريحة لحد 5 سنين!

    The Icon Real Estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • لاسيرينا الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لاسيرينا

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقة علوى متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٧٩٬٤٢٠ جنيه

    شاليه 95م دي باي – فيو لاجون مباشر – بحري

    La Costa For Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٢٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٧٬٩٢٨٬٠٩٦ جنيه

    شقه فندقيه 146م للبيع في سول بدون اوفر

    ERE Investments logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في ثاوث ميد، TMG بأفضل سعر

    Strive Reality logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٨٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٬٧٢٠٬٥٩١ جنيه

    شقة مارينا ٣ غرف ساوث ميد | ١٥٦م² | خدمة كاملة

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٧٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • لافيستا باي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لافيستا,لافيستا باي

    2 - 5 غرفة

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٦٨٬٤٧٥ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح على لاجون تسهيلات 9 سنوات

    Remax Professional. logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١١٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م في دي باي ( الساحل الشمالي )

    Next Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أحلامك بإطلالة بحرية وتقسيط مريح DOSE

    Horizen For Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٣١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - دي باي، تطوير مصر، الساحل الشمالي

    Real Vision logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • لافيستا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لافيستا,لافيستا باي

    3 - 4 غرفة

  • هاسيندا ووترز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٨٬٩١٧٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,هاسيندا وترز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

1