شقق للبيع في العلمين

1,034 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238 م برايم لوكيشن بقسط ع 12سنه للبيع العلمين

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 35م للبيع الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 35م للبيع الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم700.00شقه علي البحر بجوار ابراج العالمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز كامل التشطيب سي فيو

    Roots Development logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • بلو ستايز ذا ايلاند مارينا 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٥٣٬٨٥٦ جنيه

    فرصه للتمتع والاستثمار شاليهات فندقيه لسان الوزراء

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ف الساحل بورتو جولف استلام فوري بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ب 72الف للمتر فيو مفتوح علي البحر بدور فوق25

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧١٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو ع البحر متشطبة في العلمين الجديدة باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي البحر متشطبة 145م في مزايرين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3 غرف متشطبة في العلمين الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 85الف للمتر بفيو بحر ولاجون بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 30 امتلك وحده فيو بحر وبسعر متر قديم

    Code For Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على اللاجون و جانبى بحر تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جزيرة خاصة بالعلمين صف اول علي البحر مفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٥١٬٧٤٧ جنيه

    شقة 250م لقطة بفيو مفتوح وتراس واسع في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بيطل على البحر دايريكت مقدم 185الفVIPلوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB بفيو بحر مباشر فوري متشطب بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • سانسا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,سانسا

    1 - 2 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 217م تشطيب كامل للبيع علي البحر ابراج العلمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 36م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٢٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م للبيع في داون تاون مارينا الساحل الشمالي

    Abrag Real Estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • أرينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين

    1 - 3 غرفة