شقق للبيع في مازيرين, صفحة 2

123 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مزارين مدينة العالمين جاهزة متشطبة

    Platinum Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٩٬٨٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب دايركت علي البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى) بفيو على البحر بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي البحر متشطبة 145م في مزايرين العلمين

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    235م شقه+جاردن117م صف اول متشطبه بسعر مميز+فيو+فور

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه صف اول لاجون+بحر متشطبه 3غرف-فيو+لوكيشن خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار الابراج شقه جاهزه للمعاينه متشطبه مع مازيرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في مزارين العلمين استلام فوري متشطب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة vip للبحر2بأميز سعر+لوكيشن+جاهزه بفيو لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مزارين العلمين \كود الوحدة : SA01043

    Dk REAL ESTATE logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مزارين العلمين\كود الوحدة : SA01042

    Dk REAL ESTATE logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٦٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 3 غرف (جاهزه للاستلام) بفيو على البحر

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 800 الف متشطبه بالعلمين الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بفيو بحري ولاجون بمقدم 740 الف بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةVIP بانورامية صف اول استلام حالا مقدم+تكملة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ف العلمين ع البحيرة متشطب جاهزة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للسكن و متشطبه بالكامل علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه وجاهزه للمعيشه ع البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٢٬١٧٢ جنيه

    شقة 171م لقطة بلوكيشن مميز وفيو راقي في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٤٧٬٠٢٩ جنيه

    شقة 251م لقطة بلوكيشن مميز وفيو راقي في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٤٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٢٬٦٥٩ جنيه

    شقة 230م لقطة بأفضل لوكيشن وأقل سعر في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٦٥٬٤٣٣ جنيه

    شقة 237م لقطة بأقل سعر وأفضل مكان في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 740 الف+ بحري فوري ومتشطب بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام فندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع