شقق فندقية للبيع في الساحل الشمالي

129 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في فندق فيدا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ريسيل للبيع في فوكا باي_ فيو بحر و بسين

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية و مفروشة مباشرة علي المارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٧٩٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع بإطلالة بحرية في Fouka Bay

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بإطلالة بحرية – مفروشة بالكامل

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Fouka Bay – مفروشة بالكامل

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع مفروشه بالكامل و استلام فورى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية لقطة متشطبة بالفرش فيو حمام سباحه وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي غرفتين للبيع فوكا باي بسعر 10,800,000

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٥٬٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في قريه دوس

    متصدر

    Smartex logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع مفروشه بالكامل تطل على البحر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بالكامل مع مكيفات وإطلالة بحرية

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقة فاخرة بجاردن خاصة فيو ليك بسعر خاص

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه فاخرة جداً في فندق العلمين مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشرة على اللاجون للبيع في سيشل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت في نورث كود, فيو لاجون, تشطيب فندقي

    Smart Move logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٥٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة فاخرة

    Spade consultancy logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٧١٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة تري البحر مباشرة للبيع في مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بحديقه مفروشه بالكامل صف اول علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    لوفت جاهز للعيش في فوكا باي راس الحكمة

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٣٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٨١٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه باقساط للبيع سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٥٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٧١٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مميزة باقساط للبيع بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٨٨٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٬٥٠٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه فندقي استلام ٢٠٢٧ في زويا غزاله باي

    New Avenue Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢١٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٤٤٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع باقساط بسول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٤٥٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقق فندقية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى دبل فيو بحر ولاجون تشطيب عالى الجودة التكيفات

    Q Sequoie logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع