شاليهات للبيع في سكالا ماونتن فيو راس الحكمة

45 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالفرش فيو مميز علي حمام السباحه

    Rokn Real Estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز و اقل سعر شالية فيو حمام السباحه مرحله سكالا

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حديقة للبيع – مطل على حمام السباحة

    Beltone logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كامل التشطيب - استلام فوري - ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع في Mountain View – مرحلة Skala

    Beltone logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٧٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة سكالا

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بحديقه مطله على مسبح قريبه من البحر

    Real Vision logo image

3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف استلام قريب موانتن فيو ريسيل 3غرف متشطب

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ومقدم شالية موقع مميز بفيو مباشر على البحر

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل مقدم ل شالية غرفتين متشطب سي فيو | سكالا

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو مائي ب فسط ل 10 سنين

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن كورنر لوكشن مميز بحري صريح

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم 5% وقسط ع10سنين بسعر 9,275,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لافيستا راس الحكمة متشطب استلام فوري 150م

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

2