شاليهات للبيع في نورث ايدج تاورز

33 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالفرش اول صف علي البحر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات قسط 12 سنة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٧٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة مُشطب بالكامل في سيتي إيدج تاورز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكييفات في ابراج العلمين الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات استلام فوري على البحر مباشرة في العالمين

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب وفوري بقسط مريح موقع مميز بالعالمين

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ومفروش للبيع باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ومفروش للبيع باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل مع مكيفات هواء وجاهز للسكن |

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور 16 | سي فيو ولاجون | استلام فوري | نورث إيدج

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري صف اول عالبحر شاليه فندقي مفروشHigh-End

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أبراج سيتي إيدج العلمين الجديدة- استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

2

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: شقة فاخرة للبيع في أبراج - نورث إيدج

    Marina Home logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه سى فيو بتشطيب ultra lux فى العالمين

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل متشطب استلام فوري للبيع

    Property Hills Star logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع ابراج العلمين إطلالة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٤٨٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالتكييفات فيو البحر اقساط 12 سنة

    Inn Properties logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل متشطب ع البحر بابراج العلمين بسعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه غرفتين في الساحل امام ابراج العلمين

    Selection Code logo image

2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو بحر ولاجون باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب استلام فورى فى ابراج العلمين

    Coldwell Banker Wealth logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية فاخر بإطلالة رائعة في ابراج العلمين

4

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ٩٣٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بالكامل بالفرش والتكييفات

    Coldwell Banker Wealth logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل متشطب ع البحر بابراج العلمين بسعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري للبيع متشطب بالفرش والتكييفات

    Coldwell Banker Wealth logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

2