شاليهات للبيع في الماظه باي, صفحة 2

224 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية بأطلالة بحر 2 غرف بالتقسيط علي 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية بمقدم 5% بأقل سعر على البحر فى الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٧٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر مباشره متشطب بالكامل علي 10

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٬٢٢٨ متر مربع

    ١٢٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في الماظه باي : SA01119

    Dk REAL ESTATE logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    ع خليج الماظه , بــ 3,1 مليون بـ تصميم عصري

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 169م See View + تشطيب كامل بالساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٥٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ٩٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% امتلك شاليه بوول فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن شاليه علي حمام السباحة بأقل سعر -استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٨٣٢٬١٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر مباشره متشطب بالكامل علي 10

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٧٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي للبيع في الماظه باي بروف مميز غير مجروح

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في ألماظة باي بيتش تاون

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٧٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ألماظة باي مفروش بالكامل

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين لقطة باطلالة بحر مميزه دايركت لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٤٢٩٬٦٨٥ جنيه

    بسعر لقطه شاليه فاخر مميز 2 غرفه حديقه خاصه 210 م

    Edge Real Estates logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٢١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر مباشره متشطب بالكامل علي 10

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٣١٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية متشطب على البحر بمقدم 5% لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك خطوات من البحر باقل مقدم على 9 سنين اقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    ‎شاليه باقساط بحرى في الماظة باي – فيو مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦١٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بالمطبخ و التكيفات في الماظه

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو ساحر على البحر بتشطيب USLبالتكيفات تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 190متر ريسيل باقل سعر فالسوق بموقع مميز بحري

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه للبيع 3 غرف | علي الاجون استلام 2027

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع