شاليهات للبيع في زمردة

5 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (زمردة - الساحل الشمالي) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زمردة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (زمرده - صف أول بحر) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زمردة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بجاردن للبيع (زمردة) 140 م+120 م جاردن

    RE/MAX Avalon logo image

    زمردة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (زمردة) 90 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زمردة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (زمردة) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زمردة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع