شاليهات للبيع في قسم الضبعة, صفحة 2

1,279 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    وتر واي - الساحل الشمالي* شاليه بغرفتي نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٩٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول متشطب يطل على البحر لافيستا باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في الساحل الشمالي شاليه 110 م متشطب للبيع

    Oaks Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي في the med متشطب بالكامل باقل اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 65م رأس الحكمة - DOSE (يرى البحر )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٣٦٬٠٦٦ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه في دي باي خطوات للبحر

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    sea view شاليه متشطب بالتكييفات من الراجحي

    Property Hills Star logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٠٢٬٥١١ جنيه

    ستوديو متشطب في ساوث ميد موقع مميز

    The Polygon logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بجاردن متشطب لاجون مباشره في وتر واي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    كوندو شاليه للبيع موقع متميز في قطاميه كوست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضي بجنينه 150 متر لافيستا باي

    Triple S Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز دايركت على اللاجون قسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على بعُد خطوات من البحر قسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٣١٬٢٠٠ جنيه

    كريستال لاجون شاليه متشطب بالكامل أقساط حتى 5سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٤٢٬٧٢٠ جنيه

    شالية استلام فوري للبيع في دوز الساحل الشمالي

    Key Point for real estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٢٨٠٬٨٥٠ جنيه

    شاليه في ساوث ميد باطلاله مباشره علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet 2 Bedrooms The Waterway North Coast

    Maskan Consultancy logo image

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١١٦٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٨٤٬٠٥١ جنيه

    شاليه للبيع في رملة راس الحكمه فيو مميز علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٢٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٣٬٠٤٥٬١٢٠ جنيه

    شاليه للبيع مميز في رملة راس الحكمه قسط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه "كورنر" للبيع في هاسيندا ووترز - رأس الحكمة

    Aqarpedia For Resale logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٥ جنيه/متر مربع