شاليهات للبيع في سوان ليك الساحل الشمالي, صفحة 4

92 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي ب جاردن كبيرة لوكيش ممتازFully finished

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام قريب في راس الحكمه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب فيو بحر و ب اقساط ل 8 سنين

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه سوبرلوكس بمقدم1.500.000 اوكاش12.750.000

    Property Hills... logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن قريبة من اللاجون prime spot

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فورى بجاردن245م فيو بحر قسط10م

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل 170 متر 3 غرف للبيع في سوان ليك نورث

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي اللاجون مع رووف Very Prime Location

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشرة علي اللاجون مع رووف مميز Sea View

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوان ليك

    Flip logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ممتاز مع جاردن كبيرة علي اللاجون مباشر

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوان ليك الساحل | 205م

    Properties-Today.com logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضى بجنينه استلام فورى 3 غرف بحرى

    SG Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جاهز بجاردن كبيرة سوان ليك نورث الساحل

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز مباشرة علي اللاجون سوان ليكPremium spot

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة105م غرفتين ع لاجون سوبرلوكس قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي ب حديقة كبيرة Directly on the lagoon

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع