شاليهات للبيع في سوان ليك الساحل الشمالي, صفحة 2

92 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في موقع مميز جدا علي لاجون 3

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات بفيو لاجون بمقدم 3 مليون

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشاليه 4 غرف في سوان ليك الساحل الشمالي

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متسلم سوان ليك ساحل على اللاجون بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز مميز علوي مع رووف أول صف علي اللاجون

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه علي اللاجون مع رووف Prime location

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن بإطلاله على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلالة كاملة على البحر - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٣٬٤٩٠٬٢٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل و استلام فوري ب اقساط ل 10سنين

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري للبيع برووف و مفروش بالكامل في سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    205 sqm Ground Floor Chalet for Sale – Swan Lake

    Tasweeq For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشرة علي اللاجون شاليه مميز مع رووف لوكيشن ممتاز

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب مطل على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب ماونتن فيو ب اقل سعر في الماركت-راس الحكمة

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطيب استلام فوري للبيع فيو بحر اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف أرضي بجاردن كبيرة أمام اللاجون مباشرة

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي جاهز مع رووف فيو ممتاز Ready to Move

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي مباشرة علي اللجون مع رووف Ready to Move

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز أرضي بجاردن واجهة بحريEXCLUSIVE LISTING

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٧٣ جنيه/متر مربع