شاليهات للبيع في هاسييندا باي, صفحة 16

442 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٠٬٨٤٣٬١٣٤ جنيه

    شاليه للبيع 115م بحديقة في هاسيندا باي تشطيب كامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف | مفروش بالكامل | هاسيندا باي

    Good Vibe Homes logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف | حديقة خاصة | هاسيندا باي

    Good Vibe Homes logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 230م بحري صف أول جولف في هاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف | حديقة | هاسيندا باي

    Good Vibe Homes logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف | مجهز بالكامل | هاسيندا باي

    Good Vibe Homes logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف | مفروش بالكامل | هايد بارك

    Good Vibe Homes logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف | مفروش بالكامل | هاسيندا باي

    Good Vibe Homes logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور 175م² للبيع 3 غرف نوم موقع ممتاز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع صف أول جولف بحمام سباحة خاص

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سنيور شاليه روف متشطب فيو جولف هاسيندا باي

    Gate real estate marketing logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز للبيع سينيور شاليه بروف صف ثاني جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه صف أول جولف بحري مفروش بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سينيور صف أول جولف فى هاسيندا باى

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع مع رووف أطلالة رائعة وموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه للبيع ارضي مفروش خطوات من حمام سباحة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع دور ارضي بحديقة اول صف جولف

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب صف أول جولف للبيع بحري في هاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب صف أول جولف للبيع بحري في هاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شاليه بالفرش بحديقة كبيرة صف ثاني جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٨٤٣٬١٣٤ جنيه

    للبيع شاليه 115م بحديقة في هاسيندا باي تشطيب كامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 230م بحري صف أول جولف في هاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سنيور للبيع 220م + روف 90م صف ثاني جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه صف أول جولف بحمام سباحة خاص

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 230م بحري صف أول جولف في هاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع