شاليهات للبيع في هاسييندا باي, صفحة 12

442 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور علوي مفروش بالكامل في هاسيندا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى هاسيندا باي الساحل الشمالى

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بڤيو على اللاجون سينيور شاليه للبيع صف أول جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سنيور للبيع صف ثاني بإطلالة واسعة للجولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سينيور + روف صف ثاني جولف بأقل سعر

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 363م في هاسيندا باى

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه ارضي بجاردن لوكيشن مميز بالفرش كامل

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالكامل في هاسيندا باي فيو رائع

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Hacienda Bay صف أول جولف بسعر مغرى

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مع حديقة استلام الفوري - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى هاسيندا باى الساحل الشمالي سيدى عبد الرحم

    Property Hills  One logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شاليه1-3 370م متشطب بلفرش فيو ع الجولف !

    Bright logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف تشطيب كامل بالاثاث اطلالة على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور أرضي مطل على حمام السباحه هاسيندا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه سينيور بحديقة صف أول جولف وبحيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه جونيور مميز بحديقة خاصة مفروش بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب صف أول جولف بحري في هاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع بأقل من سعر السوق شاليه في هاسيندا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بسعر مميز في هاسيندا باي صف أول جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع ارضي بجاردن في هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز سينيورشاليه222م بحديقه300م صف اول عالجولف

    S signature logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع -مفروش-صف اول جولف - هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في هاسيندا باي،ويطل مباشرة على ملعب الجولف

    The Polygon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سنيور للبيع 220م + روف 90م صف ثاني جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فورا جونيور شاليه مفروش خطوة من حمام السباحة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع