شاليهات للبيع في مراسي, صفحة 9

1,139 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٠٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش للبيع في مراسي فايا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٦١٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري باقل سعر فالسوق

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٩٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شاليه 3 غرف منظر مفتوح سعر قديم !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع غرفتين بحديقه خاصه بسعر قديم

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه 3 غرف لوكشن مميز _ سعر قديم !!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي \ كود الوحده : SA01058

    Dk REAL ESTATE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بسعر لقطه في مراسي مارينا1-استلام فوري

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    إطلالة مباشرة على البحر والأكوا بارك يوجد تسهيلات

    Selective logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بإطلالة مباشرة على القنال شامل الفرش والاجهزة

    Selective logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز متشطب بالكامل استلام فوري بدون اقساط

    Selective logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر ف الماركت شاليه ف مارينا ويست مراسي

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأثاث شيك جدا جدا فيو مباشر عالجولف واللاجون

    Corporate Deals logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كتانيا للبيع بالفرش لوكيشن

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كتانيا للبيع بالفرش لوكيشن

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة للبيع في مارينا مراسي

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في مراسي كاتانيا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ١٩٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على حمام السباحة للبيع في مراسي جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع على اللاجون -بلانكا -مراسي

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة خاصة للبيع في مراسي فيردي

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في أدريس بيتش

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧١٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماراسي مارينا | 2 غرف نوم | إطلالة لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماراسي كاتانيا | 2 غرفة نوم | إطلالة على المسبح

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في مراسي جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شاليه فاخر للبيع في مراسي (Greek Village)

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع