شاليهات للبيع في مراسي, صفحة 11

1,139 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي فيو مزدوج للبيع في ألتيا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 مراسي فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 مراسي فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٨٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • شاليه - 4 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في مراسي - سيدي عبد الرحمن - الساحل الشمالي
    1

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع كاتانيا مراسي

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون متشطب بالكامل في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٥٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي المارينا دايريكت في مراسي مارينا فرونت

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٠٨٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه غرفة في فايا مراسي على حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون بحري للبيع في مارينا فيوز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في فيردي مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح للبيع في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي علي البول مباشر 3غرف نوم بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليست مجرد شقة، بل حياة متكاملة داخل كمبوند

    Feeds logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه | ماراسي فيردي | 3 غرف نوم | إطلالة لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه | ماراسي فيردي | 3 غرف نوم | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليست مجرد شاليه، بل حياة متكاملة داخل كمبوند

    Feeds logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة للبيع في كاتنيا بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٤٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة للبيع في جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري على حمام السباحة في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٥٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في فايا مراسي للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحيرة موقع مميز في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة 220 متر في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية كورنر فيو البحر والمارينا في مراسي مارينا 2

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات للبيع في مارينا مراسي ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع