دوبلكس للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 10

459 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق دوبليكس بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٤٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان دوبليكس 5%مقدم اقساط حتى 8سنوات سي فيو

    Square real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٦٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت على اللاجون مباشرة بتشطيب كامل و سعر مميز

    CBE New Homes logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت على اللاجون مباشرة بتشطيب كامل و سعر مميز

    CBE New Homes logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري في سيلفر ساند فيو لاجون دايركت

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٠٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتش هاوس رووف باقل سعر متشطب على لاجون دايركت

    Gate real estate marketing logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس في Seashell بموقع مميز متشطب بالتكيف

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه ٤ غرف للبيع خطوات من البحر فوري

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس في Seashell متشطب بالتكيفات بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس يطل على البحر متشطب في امواج استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة مفروش في جايا يطل علي البحر و مسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كالي كوست الساحل الشمالي بالتقسيط

    Mr .Estates logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد دوبلكس بمقدم 10% وبالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية و بالتقسيط لمدة 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مكتمل التشطيب بإطلالة بحرية قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مكتمل التشطيب بإطلالة بحرية قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية و بالتقسيط لمدة 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية و بالتقسيط لمدة 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية و بالتقسيط لمدة 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع في موقع مميز جدا علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه الحق امتلك اخر اكبر دوبليكس باطلاله بحر!!

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك اخر دوبليكس باطلاله بحر علي 8 سنين !!!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه الحق امتلك اخر اكبر دوبليكس باطلاله بحر !

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع