دوبلكس للبيع في بلايا ريزورت

6 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٢٩٠ جنيه

    بلايا غزالة-ارخص شاليه314م بجاردن الترا سوبر لوكس

    متصدر

    YaKan Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٥٤٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس اقساط بسعر لقطة الساحل الشمالى Playa north

    Sonic For Real-Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت تشطيب كامل للبيع في بلايا غزالة المرحلة الأول

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل مفروش بالكامل برايم فيو لاجوون

    Square real estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بأحلى موقع دوبلكس مفروش بالكامل, كورنر

    Value For Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه دوبلكس مفروش بالكامل بأقل سعر موقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع