دوبلكس للبيع في أمواج, صفحة 4

103 عقارات أخرى
  • 16

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي ٣ غرف بروف خاص للبيع قريه أمواج صوره م

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع اقل من سعر السوق - امواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس أرضي بجاردن في أمواج بإطلالة مسبح

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل متشطب بالكامل بالفرش علي اللاجون

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز جدا للبيع في أمواج الساحل الشمالي

    CRV Real Estate Services logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع بأقل من سعر السوق في امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 180م في أمواج مفروش ومتشطب بالكامل

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع دور اول وثاني وروف خاص -الوحده ا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع واحسن سعر ل بيع دوبلكس قريه امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع واحسن سعر ل بيع دوبلكس قريه امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع واحسن سعر ل بيع دوبلكس قريه امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع دور اول وثاني وروف خاص 4 غرف

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع واحسن سعر ل بيع دوبلكس قريه امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع اقل من سعر السوق - امواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 180م في أمواج مفروش ومتشطب بالكامل

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة للبيع سي فيو وعلى حمام السباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: دوبلكس رووف في أمواج بإطلالة بحر مباشر

    Al Ahly Sabbour logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 180م في أمواج مفروش ومتشطب بالكامل

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي بحديقه مميز يرى البحر في امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع اقل من سعر السوق - امواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة للبيع سي فيو وعلى حمام السباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي 3 غرف للبيع على حمام السباحة مباشرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 279 م قريه امواج سيدى عبد الرحمن

    Next Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٧٩ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس 3 غرف مفروش بسعر متميز - امواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في امواج موقع مميز بحري بالفرش

    Al Ahly Sabbour logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع