دوبلكس للبيع في مارينا 8

3 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فاميلي هاوس بالتقسيط حتي12سنة في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 236م فيو مفتوح للبيع في مدينه العالمين بقسط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦١٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 12سنة امتلك دوبلكس 5غرف+134م جاردن-مارينا 8

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٨٧٩ جنيه/متر مربع